Het vizier op de toekomst: verkiezing van sectiebestuursleden

Geacht TOP lid,logo top

Het zal je niet ontgaan zijn: in het kader van de bestuurlijke vernieuwing van TOP zijn we al even bezig om voor een aantal secties nieuwe bestuursleden te vinden en te benoemen.

Voor de volgende secties hebben zich inmiddels de volgende bestuursleden als kandidaat-bestuurslid opgegeven:

Sectie Recreatie Ondernemers

(Bungalowparken-Recron, groepsaccomodaties en beheerder-bemiddelaars)

Carmen van der Werff – Texelvakanties

Ricardo de Graaf – Woutershok e.a.

Yvette van Veen – Vakantiepark De Krim

Sectie Retail

(Detailhandel en Horeca)

Manon Dobber – Dobber Outdoor

Erwin Goënga – Plus Supermarkt ea.

Heino Huizing – Café De Slock

Sectie Zakelijke en Toeristische dienstverlening

(Ondernemers in zakelijke en toeristische dienstverlening)

Jord kuiken – Jord Kuiken Transities die Energie Geven

Sandra Koning – NBC Eelman en Partners

Vincent van de Velde – Alpha Advocaten

Peter Koorn – 53 Graden Noord

Pepijn Lijklema – Vigor Novus

Job Schepers – LenR Communicatie

Natalie Bakker

Sectie Bouw, Industrie, Techniek en Logistiek

(O.a. aannemers, installatiebedrijven, autotechniek, brouwerijen, transport)

Dennis Beumkes – Bouwbedrijf Texel

Danny Westerlaken – CVI Texel

Ben Rentenaar – Garage Rentenaar

 

Als je je ook wilt opgeven als bestuurslid voor een van de hierbovengenoemde secties, meld je dan zo snel mogelijk aan bij de Manager Ledenorganisatie van TOP, Michel Gregoire. Aan hem kun je ook eventuele vragen stellen:

Mail:

Michelgregoire@top-texel.nl

Mobiel:

06-83252960

De bestuursverkiezingen voor deze secties vinden digitaal plaats en de data voor de bestuursverkiezingen zijn:

Sectie Recreatie Ondernemers: dinsdag 19 oktober 20.00 uur

Sectie Retail:  dinsdag 19 oktober 21.00 uur

Sectie Zakelijke en Toeristische Dienstverlening: woensdag 20 oktober 20.00 uur

Sectie Bouw, Industrie, Techniek en Logistiek: woensdag 20 oktober 21.00 uur

Als je wilt deelnemen aan de sectievergadering waar de bestuursverkiezing plaatsvindt, stuur dan een mail aan secretariaat@top-texel.nl

Je ontvangt dan een vergaderlink waarmee je aan de digitale bestuursverkiezing kunt deelnemen.

Hieronder vind je de agenda’s voor de genoemde sectievergaderingen.

 logo top

 

 Agenda

Vergadering Sectie Recreatie Ondernemers

Datum: dinsdag 19 oktober 20.00 uur

Plaats: digitaal (zoom)

  1. Opening en welkom
  1. Mededelingen en rondvraag
  1. Voorstelronde van de kandidaat-bestuursleden
  1. Stemmen over de bestuursleden:

De volgende leden hebben zich als bestuurslid voor deze sectie aangemeld:

Carmen van der Werff – Texelvakanties

Ricardo de Graaf – Woutershok e.a.

Yvette van Veen – Vakantiepark De Krim

In deze sectie zijn de volgende leden aftredend:

Iwan Groothuis – Vakantiepark De Krim

Ralph Koning – Vakantiepark De Bremakker

Rob Stapersma – Vakantiepark De Koorn-Aar

  1. Wat verder ter tafel komt en afronding
  2. Einde

logo top

 

Agenda

Vergadering Sectie Retail

Datum: dinsdag 19 oktober 21.00 uur

Plaats: digitaal (zoom)

  1. Opening en welkom
  1. Mededelingen en rondvraag
  1. Voorstelronde van de kandidaat-bestuursleden
  1. Stemmen over de bestuursleden:

De volgende leden hebben zich als bestuurslid voor deze sectie aangemeld:

Manon Dobber – Dobber Outdoor

Erwin Goenga – Plus Supermarkt ea.

Heino Huizing – Café De Slock

In deze sectie zijn de volgende leden aftredend:

Arjen van Diepen – v/h Jumbo Supermarkten

  1. Wat verder ter tafel komt en afronding
  2. Einde

logo top texel

 

 

 

Agenda

Vergadering Sectie Zakelijke en Toeristische Dienstverlening

Datum: woensdag 20 oktober 20.00 uur

Plaats: digitaal (zoom)

  1. Opening en welkom
  1. Mededelingen en rondvraag
  1. Voorstelronde van de kandidaat-bestuursleden
  1. Stemmen over de bestuursleden:

De volgende leden hebben zich als bestuurslid voor deze sectie aangemeld:

Jord Kuiken – Jord Kuiken Transities die Energie Geven

Sandra Koning – NBC Eelman en Partners

Vincent van de Velde – Alpha Advocaten

Peter Koorn – 53 Graden Noord

Pepijn Lijklema – Vigor Novus

Job Schepers – LenR Communicatie

In deze sectie zijn de volgende leden aftredend:

Ronald Biesboer – Zilt & Zakelijk

Marjon Hoogerheide – Notariskantoor Hoogerheide

Valerie Jongeneel – Op Oost

Melvin kikkert – NBC Eelman en Partners

Karin Schotanus – Assurantiekantoor Ab de Wijn

  1. Wat verder ter tafel komt en afronding
  2. Einde

logo top

 

 Agenda

Vergadering Sectie Bouw, Industrie, Techniek en Logistiek

Datum: woensdag 20 oktober 21.00 uur

Plaats: digitaal (zoom)

  1. Opening en welkom
  1. Mededelingen en rondvraag
  1. Voorstelronde van de kandidaat-bestuursleden
  1. Stemmen over de bestuursleden:

De volgende leden hebben zich als bestuurslid voor deze sectie aangemeld:

Dennis Beumkes – Bouwbedrijf Texel

Danny Westerlaken – CVI Texel

Ben Rentenaar – Garage Rentenaar

In deze sectie zijn de volgende leden aftredend:

Jan Jacob Rab – RAB

Peter Jan Kuip – Bouwservice Buro kuip

Marcel Uriot – Adviesburo Marcel Uriot

  1. Wat verder ter tafel komt en afronding
  2. Einde

Ondernemer uitgelicht

Twitter